Sametový víkend
17. - 19. 11. 2023

Sametový víkend
17. - 19. 11. 2023

Prožijte víkend v Trojměstí v malebné krajině baltského pobřeží a vychutnejte si ducha svobody. Čeká na vás mnoho atrakcí a zajímavých míst vhodných pro celou rodinu. Na víkend 17. - 19. 11. 2023 jsme pro vás připravili speciální nabídku.
Rezervujte si ubytování v některém z doporučených hotelů a získejte atraktivní slevu. Potřebujete si odpočinout? Naše spa a wellness už na vás čekají. Během Sametového víkendu můžete lázeňské služby využít s naším slevovým kódem. Objevujte město v doprovodu průvodce nebo se vydejte na samostatnou prohlídku po stopách gdaňských pivovarů. Naše restaurace vás překvapí vynikající kuchyní. Podívejte se na doporučené restaurace a ochutnejte lahodné chutě Baltu.
This image for Image Layouts addon


Pivní stezka v Gdaňsku

Objevujte pivní historii Gdaňska, ochutnejte místní piva a otestujte své znalosti při řešení pivních hádanek.
Přečtěte si více
Gdaňsk – Královská cesta a zajímavá zákoutí Hlavního města


Královská cesta

Vydejte se na prohlídku s naším profesionálním průvodcem, který vám v Gdaňsku ukáže jak známá, tak i neobyčejná zajímavá místa.
Přečtěte si více

Doporučené hotely

Radisson Blu | Gdańsk

Popis zařízení
Radisson Blu Hotel Gdańsk je ideální pro obchodní i turistické pobyty. Blízkost okouzlujících úzkých uliček starého města, uměleckých galerií, restaurací a divadelních představení jen umocňuje jeho jedinečnou polohu. Přímo v srdci Gdaňska naši hosté najdou také kostel Panny Marie, což je největší gotická katedrála na světě, populární muzea, divadla, ale také jen kousek od pobřeží Baltského moře. Odpočiňte si ve stylovém komfortu v centru Gdaňska. Radisson Blu Gdańsk nabízí elegantní, stylové a komfortní pokoje. Toto ubytování nabízí hostům jedinečnou eleganci v největším polském městě u Baltského moře. Pětihvězdičkový hotel Radisson Blu nabízí vysokou kvalitu obsluhy a možnost relaxace v centru spa a fitness.

Quadrille | Gdynia

Popis zařízení
Navštivte nejpohádkovější a nejtajemnější hotel v Gdyni - zažijte kouzlo Alenky v říši divů v hotelu Quadrille Relais & Chateaux v Gdyni. Jedinečný pětihvězdičkový hotel, který se nachází v prostředí historického parku, vás ubytuje v pokojích, které lze jen těžko popsat jedním slovem. Každý pokoj má svůj zvláštní příběh. Celek doplňuje restaurace Biały Królik, Pub 10/6 a spa zóna A'quadrille, kde si v klidu a pohodě odpočinete. Seznamte se s unikátním gdyňským hotelem!

Rezydent | Sopot

Popis zařízení
Rezydent Sopot MGallery je butikový 5* hotel v centru Sopot. Tento hotel je hned vedle známé ulice Bohaterów Monte Cassino, přímo u moře, písečné pláže a u zastávky městské rychlodráhy ( Gdyně-Sopoty-Gdaňsk). Hotel patří do hotelové sítě MGallery, kterou tvoří jedinečné ideálně vyprojektované luxusní hotely, které vyprávějí svůj vlastní příběh. Jak pokoje, tak společné prostory jsou vybaveny v komorním stylu, který odkazuje na přímořskou polohu hotelu. Restaurace GRINO s menu ve stylu bistronomie kombinuje dokonalou kuchyni s neformální atmosférou a příjemně strávený čas zpestří produkty od místních dodavatelů, např. steaků, ryb a sýrů připravených unikátním způsobem na horkých lávových kamenech.

Hotel Haffner | Sopot

Popis zařízení
Hotel Haffner je hotelový objekt v centru Sopot, který je vzdálen pouhých 250 metrů od pláže. Tento prestižní pětihvězdičkový hotel má 6 apartmánů, 99 komfortních pokojů, restauraci Café Xander Show & Dining, hotelovou cukrárnu, Haffner Bar, Instytut SPA & Wellness a v letní sezóně také Beach Bar. Nabídku hotelu doplňuje služba hlídání dětí a dětský koutek. Slavné sopotské molo je od hotelu Haffner jen 14 minut chůze. Vlakové nádraží v Sopotech je vzdáleno pouhý 1 km.

Dwór Uphagena | Gdańsk

Popis zařízení
Dwór Uphagena je revitalizovaný objekt ve 4* standardu v klidné části gdaňského centra. Celý komplex má 259 pokojů a 9 konferenčních místností. Zelená dvorana, saunová zóna a posilovna poskytují relaxaci a kontakt s přírodou. Restaurace Stara Kuchnia a bar je místo pro setkávání místních obyvatel i turistů. Tento objekt se nachází 10 minut chůze od známého starého města i atrakcí v centru a nabízí okouzlující historické interiéry, zařízení v loftovém stylu i moderní vymoženosti.

Testa | Sopot

Popis zařízení
Rezydent Sopot MGallery je butikový 5* hotel v centru Sopot. Tento hotel je hned vedle známé ulice Bohaterów Monte Cassino, přímo u moře, písečné pláže a u zastávky městské rychlodráhy ( Gdyně-Sopoty-Gdaňsk). Hotel patří do hotelové sítě MGallery, kterou tvoří jedinečné ideálně vyprojektované luxusní hotely, které vyprávějí svůj vlastní příběh. Jak pokoje, tak společné prostory jsou vybaveny v komorním stylu, který odkazuje na přímořskou polohu hotelu. Restaurace GRINO s menu ve stylu bistronomie kombinuje dokonalou kuchyni s neformální atmosférou a příjemně strávený čas zpestří produkty od místních dodavatelů, např. steaků, ryb a sýrů připravených unikátním způsobem na horkých lávových kamenech.

Puro | Gdańsk

Popis zařízení
V PURO Gdańsk propojujeme lokální styl s kreativitou. Náš moderní prostor vás vybízí k setkávání, navazování nových přátelství, ale i k odpočinku při objevování pobaltského města s tisíciletou historií.

Różany Gaj | Gdynia

Popis zařízení
Hotel Różany Gaj se nachází ve výstavní gdyňské čtvrti a je obklopen bohatou vegetací a luxusními přímořskými vilami. Pouhých 100 m dělí hotel od přímořského bulváru a gdyňské pláže, které můžete obdivovat z oken pokojů i z terasy. V areálu hotelu se nachází restaurace Różana, kde se podávají jídla evropské kuchyně, a také stylová relaxační zóna, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Hostům je k dispozici krytý bazén, sauny (suchá i parní) a vířivka

Doporučené SPA & atrakce

Almond SPA | Gdańsk

Popis zařízení
Spa v hotelu Almond je prostor, kde každý, kdo touží po odpočinku a relaxaci, najde klid a rovnováhu. Hostům je k dispozici pět perfektně vybavených místností, které nabízejí celou řadu masáží, procedur péče o tělo i obličeje s použitím kosmetiky mezinárodních značek. O pohodlí hostů se stará kvalifikovaný tým terapeutů, který také zaručuje nejvyšší úroveň služeb. Kombinace dovedností a odhodlání se špetkou magie – to je dokonalý recept pro všechny, kteří potřebují klid a harmonii. Kromě pestré spa zóny mají hosté k dispozici také bazén s vodními tryskami, vířivku, suchou saunu i páru, která je plná vůně aromatických olejů. Hosté zde mohou načerpat sílu, zbavit se stresu a zlepšit si náladu.

Five Senses | Gdańsk

Popis zařízení
Srdečně vás zveme do Five Senses float spa, gdaňského luxusního Day spa, kde klientům poskytujeme nezapomenutelné chvíle odpočinku. Nyní můžete využít jedinečnou akci: 15% slevu na Floating, 10% slevu na masáž Five Senses a 10% slevu na atraktivní balíček Five Senses Deluxe, který je kombinací relaxační klasické masáže a magického Floatingu. Objevte naše služby, vychutnejte si harmonii a relaxujte v našem unikátním Day spa v Gdaňsku.

Amber Hammam | Gdańsk

Popis zařízení
Amber Hammam je jedinečné jantarové spa, které vám poskytne naprostý relax a skvěle vás naladí. Propojili jsme unikátní léčivé vlastnosti baltského jantaru s neobvyklou orientální metodou očisty těla Hammam. Vznikl tak výjimečný rituál se zdraví prospěšnými a uklidňujícími účinky. V Amber Hammam zregenerujeme vaše tělo i mysl v plném souladu s přírodou. Získáte zpět vnitřní rovnováhu a vitalitu, posílíte imunitu a vaše pokožka bude krásná a hedvábná.

Thao Thai | Gdańsk

Popis zařízení
Přijeďte si odpočinout do Prana Spa, unikátního bodu na mapě Gdaňska. Vydejte se na cestu do světa relaxace, omlazovacích procedur, pocitu pohody a především zdraví. Prana Spa je prostor, který vznikl kombinací mnohaletých zkušeností, odhodlání a víry v mimořádnou sílu masáží z Bali a Ajurvédy. Reaguje také na stále rostoucí potřebu hledání rovnováhy těla a ducha. V Prana Spa vám nabízíme ojedinělou kombinaci masáží a procedur s nepopiratelnou účinností. Ajurvédské masáže jsou prováděny týmem kvalifikovaných a zkušených terapeutů z Indie a indonéského ostrova Bali.

Mera SPA | Sopot

Popis zařízení
Mera Spa je se svými 35 místnostmi největší manuální spa v Polsku. Tento prostor obdržel mnohá ocenění (např. nejlepší spa v Polsku roku 2022) a je plný skutečných profesionálů a nadšenců s hlubokým pochopením svého poslání, kteří vám věnují plnou pozornost a svůj čas. Spa je naše vášeň. Návštěva Mera Spa znamená, že se vám dostane té nejvyšší pozornosti a plného nasazení personálu s důrazem na detail. Je to skvělý recept na to, jak se zbavit napětí a dosáhnout hluboké relaxace. Dovolte nám, abychom se o vás postarali...

Premium Yachting | Gdańsk

Popis zařízení
Gdaňsk a Trojměstí vděčí za svou historii, hospodářský význam a turistickou atraktivitu strategické poloze na pobřeží. Centrální část Główne Miasto leží na řece Motławě, na Přístavním kanálu se staví unikátní přístav a Sopoty se pyšní nejdelším dřevěným molem v Evropě. Všechna tato místa můžete objevovat s Premium Yachting z perspektivy přírody - z vody! Zveme vás na naši plavbu, a to po celý rok! Gdaňsk vypadá obzvlášť krásně na podzim a v zimě, kdy je den krátký a přístavní kanál se každý večer rozzáří tisíci světel! Nebojte se, zima vám nebude. Máme vyhřívanou vnitřní palubu, deky a pro zájemce kávu i čaj. Naplánujte si plavbu ještě dnes – pravidelný spoj či exkluzivní variantu.

Thera Wellness | Sopot

Popis zařízení
Thera Wellness. Filozofie tohoto místa je založena na holistickém přístupu ke zdraví a kráse. Ve dvanácti místnostech nabízí různé metody péče o tělo a ducha. Široká nabídka kosmetických přípravků a pozornost věnovaná individuálnímu výběru té nejvhodnější terapie jsou nejcennějšími charakteristickými rysy naší nabídky. Dále zde mají hosté k dispozici bazénovou zónu s velkým plaveckým bazénem, venkovní i vnitřní hydromasážní vany a saunárium, ale i profesionální Dům jógy s širokou nabídkou kurzů, který dává nový rozměr regeneraci v souladu s populární myšlenkou wellbeingu.

Prohlídka Gdaňsku | Gdańsk

Popis zařízení
Znáte všechna gdaňská zákoutí? Neskrývá před vámi Hlavní město opravdu už žádná tajemství? Vydejte se na prohlídku s naším profesionálním průvodcem, který vám v Gdaňsku ukáže jak známá, tak i neobyčejná zajímavá místa. Půjdeme po Královské cestě, navštívíme nejdůležitější body turistické trasy, ale také z této trasy odbočíme, abychom objevili zajímavá zákoutí Hlavního města. 

Doporučené restaurace

Fisherman | Sopot

Popis zařízení
Názve Fisherman (rybář) vzdáváme hold tvrdé práci, kterou denně odvádí náš personál. Podobně jako rybáři začínáme každý den za svítání. To vyzvedáváme čerstvé produkty od našich spřátelených a nejčastěji místních dodavatelů. Šéfkuchař Rafał Koziorzemski osobně vybírá ty nejlepší produkty na trhu, zatímco kuchařský tým shromažďuje bylinky, jako např. medvědí česnek, zaječí šťovík, česnekové květy, divokou rukolu či polní květiny, kterými se jídlo zdobí. Jídelní lístek v restauraci Fisherman jistě překvapí nejednoho náročného strávníka.

L'Entre Villes | Sopot

Popis zařízení
Restaurace L'Entre Villes se nachází ve více než sto let staré zrekonstruované vile v Sopotech. Překrásné interiéry, vynikající jídlo, obsluha na té nejvyšší úrovni a místo, na které se nedá zapomenout! Jídelní lístek restaurace je sestaven z autorských receptů našeho šéfkuchaře Sławomira Hahna a kombinuje chutě vynikající polské kuchyně s prvky kuchyně francouzské. Pod jeho vedením vás naši kuchaři každý den zvou na neuvěřitelnou gurmánskou cestu.

Eliksir | Gdańsk

Popis zařízení
Eliksir je originální kombinace restaurace, koktejlového baru, nezávislého eventového prostoru a kuřárny doutníků ve Wrzeszczu, nedaleko gdaňského centra. Hlavním konceptem našeho podniku je foodpairing, čili umění propojování chutí. Jako jedni z mála v celém Polsku již 7 let kombinujeme pokrmy se speciálně vytvořenými koktejly, což z návštěvy u nás dělá zcela nový kulinářský zážitek! Naše menu je založeno na sezónních a místních produktech. Ke každému pokrmu patří odpovídající koktejl, a to jak alkoholický, tak nealkoholický. Tyto dvojice spolu spárovali dva šéfové: baru a kuchyně.

Fishmarkt | Gdańsk

Popis zařízení
Restaurace Fishmarkt se nachází na legendárním gdaňském Rybím trhu. Naše menu nabízí bohatý výběr ryb a mořských plodů, které pečlivě připravuje náš zkušený tým kuchařů. Kvalita a čerstvost surovin je pro naši restauraci prioritou, a proto spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími dodavateli. Ujišťujeme vás, že každé jídlo je tvořeno s velkým zápalem a důrazem na jeho chuť. Naše široká nabídka zahrnuje tradiční recepty i moderní interpretace klasických jídel. Naši sommeliéři vám navíc rádi pomohou vybrat víno, které se bude dokonale hodit k vybraným pokrmům.

White Marlin | Sopot

Popis zařízení
White Marlin je prémiová restaurace, kde se podávají ta nejlepší jídla a kde je zajištěn profesionální servis. Nachází se přímo u moře v Sopotech – jejími charakteristickými znaky je úžasná poloha s kouskem vlastní pláže a unikátní výzdoba. Restaurace White Marlin byla založena proto, aby svým hostům poskytla příjemný zážitek, ať už se chystáte na romantické rande s večeří na pláži, posezení v uvolněné rodinné atmosféře či pracovní oběd. Kromě míst v hlavním sále nabízí restaurace také velkou prostornou vyhřívanou terasu a v letních měsících plážový bar.

Maniera | Gdańsk

Popis zařízení
Restaurace Maniera je jedinečné místo, kde si můžete vychutnat tradiční chutě polské kuchyně. Tato restaurace se nachází na ostrově Wyspa Spichrzów v centru Gdaňska a klade důraz na vysokou kvalitu jídel a neopakovatelnou atmosféru. Jídelní lístek nabízí široký výběr tradičních polských jídel, která jsou připravována z čerstvých a vysoce kvalitních surovin. Najdete zde klasická jídla polské kuchyně, která vás ohromí svou autentickou chutí a dokonalým provedením. Personál restaurace Maniera tvoří profesionálové s dlouholetými zkušenostmi. Jejich srdečnost a vrozená pohostinnost zpříjemní každou vaši návštěvu této restaurace.

Filharmonia | Gdańsk

Popis zařízení
Restaurace Filharmonia vás zve na gurmánskou cestu po chutích kašubské a evropské kuchyně a na jeden z nejkrásnějších výhledů v Gdaňsku na řeku Motławu a Dlouhé nábřeží. Pro naši restauraci jsou charakteristické pokrmy, které vycházejí z kašubské tradice. Vaši pozornost si zaslouží ryby a mořské plody se zajímavými přílohami. Naši hosté si oblíbili např. lososa pečeného v troubě se salsou z nakládaných okurek, halibuta s humrovým cassoulet, gdaňskou rybí polévku na rajčatech nebo klasické slávky na bílém víně. Srdečně vás zveme do restaurace Filharmonia, která se nachází v centru starého Gdaňska na ostrově Ołowianka.

Fischgarten | Gdańsk

Popis zařízení
Specializujeme se na jídla z ryb i mořských plodů a na grilované pokrmy. Autorské menu šéfkuchaře zahrnuje také masové pokrmy, pierogy a těstoviny. Všechna jídla jsou připravována z čerstvých surovin té nejvyšší kvality a podávána v kombinaci s pečlivě vybranými víny z celého světa. Restaurace Fischgarten je jedinečný a rodinný podnik, který se svým charakterem skvěle hodí do jedné z nejkrásnějších gdaňských čtvrtí, půvabné Oliwy. Velkou výhodou je její poloha v bezprostřední blízkosti městského parku a zoologické zahrady. S ohledem na naše nejmenší hosty nabízíme speciální pokrmy pro děti a velkou zahradu se dvěma dětskými hřišti.

Nákupy v Gdaňsku!

Designer Outlet Gdańsk
Designer Outlet Gdańsk