Využijte slevy v Trojměstí

Využijte slevy v Trojměstí

Image

Aktuální informace o slevách v Trojměstí pro cizince (osoby bez polských dokladů):

 

Slevy v muzeích

Gdaňské muzeum
(Muzeum Gdańska) – děti do 7 let zdarma. Sleva pro žáky a studenty po předložení evropského průkazu EURO 26 „Student“ nebo ISIC karty vydané v zahraničí.
Muzeum 2. světové války (Muzeum II Wojny Światowej) – sleva pro seniory od 65 let po předložení dokladu totožnosti. Sleva pro žáky a studenty po předložení evropského průkazu EURO 26 „Student“ nebo ISIC karty vydané v zahraničí.
Námořní muzeum (Muzeum Morskie) – sleva pro seniory od 65 let a žáky/studenty ze zemí EU (+ Švýcarsko) a členských států ESVO
Archeologické muzeum (Muzeum Archeologiczne), všechna oddělení – sleva pro seniory od 65 let a žáky/studenty ze zemí EU
Sopotské muzeum (Muzeum Sopotu) – sleva pro seniory od 65 let, děti, žáky, studenty, děti do 7 let zdarma
Muzeum emigrace (Muzeum Emigracji) – děti do 7 let zdarma. Sleva pro žáky a studenty po předložení evropského průkazu EURO 26 „Student“ nebo ISIC karty vydané v zahraničí.
Gdyňské muzeum (Muzeum Gdyni) – děti do 7 let zdarma. Sleva pro žáky a studenty po předložení evropského průkazu EURO 26 „Student“ nebo ISIC karty vydané v zahraničí.

 

Slevy na dopravu

Vlaky SKM - Osoby starší 60 let – 25% sleva

Hromadná doprava ZTM Gdańsk/ZKM Gdynia – osoby starší 70 let a mladší 4 let zdarma s dokladem totožnosti. Sleva pro žáci a studenti zahraničních škol do 26 let po předložení evropského průkazu EURO 26 „Student“ nebo ISIC karty vydané v zahraničí.

MZKZG (metropolitní jízdenka) – sleva pro osoby od 4 do 7 let a zahraniční studenty po předložení ISIC karty vydané v zahraničí.